fotowoltaika dla domu

Nasze gospodarstwa domowe w coraz większym stopniu wyposażone są w różne urządzenia elektryczne. Obecnie trudno nawet wyobrazić sobie dom, w którym nie znajdują się różnego rodzaju sprzęty AGD, RTV, ogrzewanie CO (pompy ciepła, folie grzewcze, piece i grzejniki elektryczne) bojlery ciepłej wody, klimatyzatory, kuchnie elektryczne, itp. Sprzęt zasilany prądem elektrycznym stanowi dużą pomoc w codziennych obowiązkach, pracach domowych oraz rozrywce.

 

Z powodu rosnącego zużycia energii elektrycznej oraz rosnących cen energii, koszty utrzymania naszego gospodarstwa domowego stają się coraz wyższe. Inwestycja w system fotowoltaiczny pozwala nam obniżyć wydatki z budżetu domowego. Obecne nasłonecznienie z promieni, które daje nam słońce pozwala nam zredukować te koszty prawie do zera.


Każde gospodarstwo domowe wymaga osobnego podejścia w zaprojektowanie systemu fotowoltaicznego. Każdy dom ma inne oczekiwania oraz potrzeby. Dlatego projekt i koncepcja instalacji fotowoltaicznej dedykowana jest indywidualnie po konsultacji na miejscu z naszym doradcą.

panele fotowoltaiczne dla domu

Na własne potrzeby jako prosument możemy korzystać z własnej elektrowni słonecznej zamontowanej w różnych konfiguracjach i podłożu (instalacja na gruncie, na dachu skośnym, kopertowym czy płaskim) o dowolnym pokryciu. Do montażu paneli PV możemy wykorzystać garaż, wiatę, budynek gospodarczy.

 

Wspólnie wybieramy najkorzystniejszą formę finansowania naszej elektrowni słonecznej w celu jak najszybszego zwrotu inwestycji. Indywidualnie doradzamy klientom formy rozliczenia takie jak: atrakcyjny kredyt ratalny, leasing. Pomagamy również w otrzymaniu dotacji z programu „Mój Prąd”, czy otrzymaniu ulgi termomodernizacyjnej. Twój system fotowoltaiczny gwarantuje oszczędności w budżecie domowym oraz szybki okres zwrotu w zainwestowaną domową elektrownię.

domowa instalacja fotowoltaiczna

W dzisiejszej rzeczywistości instalacja fotowoltaiczna jest praktycznie na każdą kieszeń. Spowodowane jest to współpracą z doświadczonymi dostawcami podzespołów oraz dzięki wsparciu przez różnorodne dotacje, ulgi lub preferencyjne kredyty na „Zieloną Energię”. Od kilku lat trwa dynamiczny wzrost popularności i ilość montowanych instalacji. Inwestycja zwraca się zazwyczaj w 3-4 roku użytkowania, a potem przez dziesiątki lat pozostają w budżecie domowym znaczne oszczędności finansowe z darmowej energii co pozwala nam na stałe obniżyć sobie koszty życia.

 

Instalacja fotowoltaiczna to nie tylko nasze zyski, prestiżowy, nowoczesny i estetyczny wygląd domu, ale również dbałość o ekologię i nasze środowisko naturalne w otoczeniu naszej rodziny i sąsiedztwa.