Pompy ciepła

 

To komfortowe i przyjazne środowisku ogrzewanie oraz ciepła woda dla Twojego domu czy firmy.


Powietrzne pompy ciepła to jedno z najbardziej ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań ogrzewania budynków. Nie wytwarzają żadnych zanieczyszczeń ani spalin. Naturalne ciepło czerpią głównie z otoczenia, wykorzystują energię z Odnawialnych Żródeł Energii [OZE]. Stosując pompy ciepła realnie wpływasz na poprawę jakości powietrza. Ekologiczną przyszłość ogrzewania budynków zacznij już DZIŚ!Pompa ciepła to także energooszczędność. Ciepło ze środowiska jest całkowicie bezpłatne - jedynym kosztem eksploatacji naszej pompy jest energia elektryczna używana do pracy pompy ciepła.


Pompa ciepła wykorzystuje do 80% ciepła z otoczenia, za które w ogóle nie płacisz?

Pompy ciepła cena

 

Powietrzne pompy oferują optymalne rozwiązanie dla instalacji grzewczej - zarówno do ogrzewania domu, produkcji ciepłej wody użytkowej oraz chłodzenia . Powietrzna pompa ciepła składa się z jednostek znajdujących się na zewnątrz i wewnątrz budynku, które są połączone ze sobą za pomocą rurociągu wodnego. Pompy ciepła zapewniają wydajne ogrzewanie i całoroczne podgrzewanie wody

 

Proponujemy idealny stosunek ceny do jakości, czyli dobre urządzenie za korzystną cenę. Wspaniale sprawdzą się we współpracy z istniejącym już systemem ogrzewania, na przykład z kotłem na LOO lub kotłem gazowym.

 

Pompy ciepła koszt


Pompy ciepła do ogrzewania w nowym i starym budynku

 

Pompa ciepła pozwala idealnie dopasować urządzenie zarówno do potrzeb budownictwa jednorodzinnego oraz firmy. Powietrzne pompy ciepła, są coraz częściej wybierane do ogrzewania i grzania wody w przypadku nowych inwestycji. Ich cena jest niewielka, a do tego pompa ciepła powietrzna generuje niskie zużycie prądu [1kW energii to 4-5 kW energii cieplnej]. Mniejsze koszty energii sprawiają, że wiele osób decyduje się na montaż pompy ciepła również w domach z wcześniejszą technologią budownictwa, budynkach komercyjnych oraz użyteczności publicznej.

Nowoczesna pompy ciepła są także coraz popularniejsze w budynkach podlegających termomodernizacji. Dodatkowymi zaletami pomp ciepła jest całoroczne ogrzewanie ciepłej wody użytkowej [CWU] oraz chłodzenie wnętrza budynku w okresie letnim.

 

Pompy ciepła to obecnie najbezpieczniejszy system ogrzewania budynku i wytwarzania ciepłej wody użytkowej.


Montujemy pompy monoblokowe [układ hermetyczny] oraz pompy ciepła typu split [łączenie hydrauliczne]. Jeden i drugi rodzaj pomp zapewnia wygodę i ciepło, nawet w modernizowanych budynkach. Ze względu na to, że są to urządzenia wysokotemperaturowe idealnie sprawdzają się do pracy na grzejnikach i ogrzewaniu podłogowym.

Instalacje pompy ciepła

 

Pompy ciepła dostępne od ręki!

 

Zajmujemy się doborem i montażem pomp ciepła. Pomożemy wybrać odpowiednią pompę ciepła dla Państwa domu lub firmy.

Posiadamy pompy ciepła dostępne od ręki.

Mamy w swojej ofercie sterowane zdalnie, a tym samym łatwe w obsłudze pompy ciepła.

Proponujemy:

  • Dostępna oferta pomp ciepła
  • Certyfikowany montaż
  • Gwarancja w standardzie
  • Samodzielna praca pompy lub w kaskadzie
  • Możliwość sterowania zdalnie
  • Pompa ciepła z fotowoltaiką

 

BEZPŁATNY dobór pompy ciepła T. 606 648 332. ZADZWOŃ !